جزئیات خبر


حضور شرکت خمیرمایه رضوی در نمایشگاه صنایع آرد و نان تهران

حضور شرکت خمیرمایه رضوی در نمایشگاه صنایع آرد و نان تهران
1396/9/4

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از حضور این شرکت در نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex)  تهران خبر داد.
دکتر احسان اژدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: علاوه بر شرکت خمیرمایه رضوی، سایر شرکت‌های صنایع غذایی هلدینگ کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان اقتصادی رضوی در این نمایشگاه حضور دارند.
وی با اشاره به اهداف این شرکت برای حضور در نمایشگاه مذکور گفت: رویکرد حضور شرکت در نمایشگاه ibex، معرفی بیشتر فعالیت‌های هلدینگ صنایغ غذایی رضوی با توجه به حضور تمام فعالان صنعت آرد و نان کشور و همچنین بازاریابی و افزایش فرهنگ مصرف خمیرمایه در کشور است.
اژدری ادامه داد: در این راستا با توجه به لزوم هم‌افزایی و هماهنگی بین شرکت‌های آستان قدس رضوی در این نمایشگاه، به همراه شرکت نان قدس رضوی و آرد قدس رضوی حضور پیدا کرده‌ایم.
وی دیدار با مشتریانی که از سراسر کشور در نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex)  تهران حضور دارند را از جمله برنامه‌های شرکت خمیرمایه رضوی عنوان کرد.
اژدری ادامه داد: برگزاری جلسات متعدد کاری با مدیران و اعضای تعاونی‌ها و اتحادیه‌های نانوایان سنتی و صنعتی نظیر تهران و اصفهان، آگاهی از نظرات آن‌ها و مذاکره برای حذف جوش شیرین و تبیین مضرات آن، از جمله سایر برنامه‌های شرکت برای حضور در نمایشگاه ibex به شمار می‌رود.
لازم به یادآوری است، نمایشگاه صنایع آرد و نان(ibex)  تهران از تاریخ دوم تا پنجم آذر ماه جاری با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با صنایع آردی در حال برگزاری است.
352-96

نظر شما