جزئیات خبر


در ایام دهه آخر صفر صورت گرفت؛

برپایی موکب پذیرایی از زائران امام رضا(ع) توسط شرکت خمیرمایه رضوی

برپایی موکب پذیرایی از زائران امام رضا(ع) توسط شرکت خمیرمایه رضوی
1396/8/22

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی از برپایی موکب پذیرایی از زائران آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) توسط این شرکت در ایام دهه آخر صفر خبر داد.
دکتر احسان اژدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این موکب به مدت 10 روز در محل جاده شرکت خمیرمایه رضوی دایر خواهد بود.
وی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری ویژه دهه آخر صفر گفت: این مراسم ویژه کارکنان در محل نمازخانه شرکت خمیرمایه رضوی، همراه با سخنرانی برگزار می‌شود.
اژدری، نصب کتیبه در محل نمازخانه و دفاتر اداری شرکت، تعویض پرچم‌ها با پارچه‌های مشکی و... را بخشی از فعالیت‌های فرهنگی ویژه این ایام عنوان کرد.
وی ادامه داد: همچنین مراسم قرائت زیارت عاشورا و سینه‌زنی در دهه آخر صفر ویژه کارکنان در محل نمازخانه شرکت، با حضور سخنران و مداحان اهل بیت(ع) برپا می‌شود.
اژدری درباره برگزاری جلسات اخلاقی متناسب با این ایام، گفت: این جلسات، دوشنبه هر هفته به ویژه در ایام دهه آخر صفر در محل نمازخانه شرکت خمیرمایه رضوی ویژه کارکنان برگزار می‌شود که حجت‌الاسلام والمسلمین باقری به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
وی ادامه داد: موضوع این جلسات، تبیین سیره اخلاقی امام حسن مجتبی(ع) همچون عزت نفس، بخشش، کرامت، شجاعت، شیطان درونی و بیرونی، دشمن‌شناسی و... است.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی، نصب بنر و پوستر متناسب با دهه آخر صفر در محل ورودی انتظامات، نمازخانه و همچنین تابلوی اعلانات را بخشی دیگر از فعالیت‌های فرهنگی این شرکت اعلام کرد.
 
330-96

نظر شما