جزئیات خبر


فرماندار و روسای ادارات شهرستان چناران از شرکت خمیرمایه رضوی دیدن کردند

فرماندار و روسای ادارات شهرستان چناران از شرکت خمیرمایه رضوی دیدن کردند
1396/8/3

فرماندار و روسای سازمان ها و ادارات شهرستان چناران از شرکت خمیرمایه رضوی دیدن کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، در این بازدید، مهندس محمد پرویزیان؛ فرماندار شهرستان چناران، بخشعلی بیاتی؛ رییس سازمان صنعت و معدن، زیبایی؛ مدیرعامل شرکت برق، هادی موسی پور؛ رییس سازمان حفاظت محیط زیست و منوچهر علیمیرزایی؛ رییس سازمان تامین اجتماعی این شهرستان به همراه کارشناسان سازمان های متبوع حضور داشتند.
فرماندار چناران ضمن تشکر از فعالیت های این شرکت در راستای تولید محصولی ارزشمند برای تولید نان سالم، از مدیران شهرستان چناران درخواست کرد تا تعامل بیشتری به منظور رفع مشکلات کارخانه خمیرمایه رضوی داشته باشند.
پرویزیان با اشاره به موفقیت های این شرکت در سال جاری گفت: کسب نشان برند برتر سال 1396، خود گویای فعالیت کیفی و کمی شرکت خمیرمایه رضوی است.
وی ادامه داد: ضمن این که آستان قدس رضوی نقش موثری در ایجاد اشتغال جوانان شهرستان چناران داشته است که از این بابت نیز جای تقدیر دارد.
دکتر احسان اژدری؛ سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت محصول تولیدی این شرکت و جایگاه آن در بازارهای خارجی، بیان کرد: این تولیدات به واسطه کیفیت قابل قبول خود، توانسته اند با برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی رقابت کنند.
وی ادامه داد: این شرکت همچنین نقش موثری در ایجاد کارآفرینی در سطح منطقه و کشور داشته است.
اژدری، کیفیت و قدرت عمل آوری بیشتر در محصولات نانوایی را از جمله شاخص ترین ویژگی های محصول تولیدی شرکت خمیرمایه رضوی عنوان کرد.
 299-96

نظر شما