جزئیات خبر


سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی:

برند رضوی جزء موفق‌ترین نشان‌های تجاری کشور است

برند رضوی جزء موفق‌ترین نشان‌های تجاری کشور است
1396/7/19

سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی گفت: برند رضوی در زمره موفق‌ترین نشان‌های تجاری کشور قرار دارد.
دکتر احسان اژدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این مهم از طریق تولید محصولات با استفاده از بهترین مواد اولیه و با تکنولوژی بالا و نیروی انسانی متخصص محقق شده است.
وی با بیان این که محصولات تولیدی با برند رضوی، بالاترین مقبولیت و کیفیت را در مقایسه با سایر برندها داشته است، افزود: لازم است برای شناساندن بیشتر این برند در داخل و خارج از کشور به ویژه در کشورهای همسایه، اقدامات وسیع‌تری انجام شود.
اژدری با اشاره به ویژگی‌های برندهای موفق، گفت: برندهای موفق، خلاقیت و نوآوری را رمز موفقیت خود می‌دانند، فرصت‌های جذاب و نیازها را به خوبی درک کرده و مخاطب و علائق آن‌ها را می‌شناسند.
وی ادامه داد: ارتباط مستقیم با مشتریان، در نظر گرفتن و اولویت دادن به رضایت مشتریان و تغییرات سازمانی بر اساس نیاز آن‌ها از جمله ویژگی‌های برندهای موفق به شمار می‌رود.
اژدری با تاکید بر اهمیت تبلیغات در ایجاد برندی موفق گفت: برندهای موفق، توجه روز افزونی به حوزه تبلیغات دیجیتال دارند؛ به گونه‌ای که در سال 2017‌، 7/41 درصد از کل هزینه‌های تبلیغات در سراسر جهان، صرف تبلیغ در فضای اینترنت خواهد شد که حتی از تبلیغ در تلویزیون نیز پیشی خواهد گرفت.
وی ادامه داد: داشتن هدف، نیروی انسانی، تحقیق و توسعه، مشتریان وفادار، روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، دلایل اصلی در موفقیت برند است.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی با بیان این که برند رضوی با تلاش‌های مستمر و روز افزون مدیران و کارکنان شرکت‌ها، اکنون به جایگاه خوبی در کشور دست یافته است، افزود: با همه این اوصاف تا رسیدن به بالاترین سطح، نیازمند اقدامات جدی در زمینه بازاریابی و شناساندن محصولات هستیم. 
 292-96

نظر شما